вул. Свiтлодарска (Чубаря), 65, м. Слов'янськ, Донецька обл., Україна, 84122
 

     На ринку ПАТ «Слов'янський машинобудівний завод» є підприємством, що пропонує повний спектр конкурентоспроможної продукції в області вантажопідйомного обладнання, машин та обладнання для металургійної, коксохімічної промисловостей, сталеплавильного, доменного, шахтного та гірничо-збагачувального комплексів.

     Ми – підприємство, яке динамічно розвивається у сфері проектування, виробництва і постачання широкого спектру вантажопідіймальних кранів для різних галузей промисловості, підйомно-транспортного устаткування, технологічного обладнання металургійних заводів, машин і устаткування коксохімічних підприємств, нестандартного обладнання з масою нероз'ємних (які можна перевезти) частин до 30 тонн, а також будівельного обладнання та металоконструкцій.

     В даний час завод є сертифікованим підприємством в системі менеджменту якості ISO 9001:2008. Орієнтація на професіоналізм і якість - ось концепція нашого підприємства! В процесі виробництва ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали і комплектуючі.

     Сучасне обладнання і постійний пошук оптимальних технічних рішень дозволяють забезпечити високу якість продукції, стислі терміни постачання і конкурентоспроможні ціни. Підприємство володіє необхідними виробничими площами, відкритими і закритими складськими приміщеннями, металлобазой, автотранспортом.

     Забезпечуючи конкурентоспроможність поставляючих машин, ми прагнемо підвищувати їх споживчі властивості, покращувати експлуатаційні характеристики. Маючи кваліфікований персонал менеджерської ланки, робітників і службовців, завод співпрацює з замовниками у всіх сферах професійної діяльності.

     Номенклатура продукції постійно розширюється. Конструкторська служба заводу, крім розробки проектів нових машин і обладнання, виконує індивідуальні замовлення з конструкторської доробки обладнання, які відрізняються від серійних. Все, що необхідно зробити замовнику заповнити форму технічного завдання, вказавши необхідні параметри і додаткові характеристики.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ

 

 
 

ГЕОГРАФІЯ ПОСТАВОК

Основними клієнтами підприємства є металургійні, коксохімічні, гірничо-збагачувальні, гірничо-рудні та феросплавні підприємства України, Росії, Казахстану, ближнього та далекого зарубіжжя.

 
НАШІ ПАРТНЕРИ
 
 
ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС?
 

ДОСВІД РОБОТИ

більше 50 років

ВИСОКА
КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ

ЯКІСНА

ПРОДУКЦІЯ

ДОСВІДЧЕНИЙ

ПЕРСОНАЛ

ВЛАСНЕ

ПРОЕКТНЕ БЮРО

ГАРАНТИЯ

СРОКОВ

ИСПОЛНЕНИЯ

ГАРАНТІЯ

СТРОКІВ

ВИКОНАННЯ

ІННОВАЦІЙНІ

РОЗРОБКИ

 
 
 
СЕРТИФІКАТИ Та ДИПЛОМИ
 
 
НАШІ НОВИНИ