вул. Свiтлодарска (Чубаря), 65, м. Слов'янськ, Донецька обл., Україна, 84122

Про компанiю

     На ринку ПАТ «Слов'янський машинобудівний завод» є підприємством, що пропонує повний спектр конкурентоспроможної продукції в області вантажопідйомного обладнання, машин та обладнання для металургійної, коксохімічної промисловостей, сталеплавильного, доменного, шахтного та гірничо-збагачувального комплексів.

     Ми – підприємство, яке динамічно розвивається у сфері проектування, виробництва і постачання широкого спектру вантажопідіймальних кранів для різних галузей промисловості, підйомно-транспортного устаткування, технологічного обладнання металургійних заводів, машин і устаткування коксохімічних підприємств, нестандартного обладнання з масою нероз'ємних (які можна перевезти) частин до 30 тонн, а також будівельного обладнання та металоконструкцій.

     В даний час завод є сертифікованим підприємством в системі менеджменту якості ISO 9001:2008. Орієнтація на професіоналізм і якість - ось концепція нашого підприємства! В процесі виробництва ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали і комплектуючі.

     Сучасне обладнання і постійний пошук оптимальних технічних рішень дозволяють забезпечити високу якість продукції, стислі терміни постачання і конкурентоспроможні ціни. Підприємство володіє необхідними виробничими площами, відкритими і закритими складськими приміщеннями, металлобазой, автотранспортом.

     Забезпечуючи конкурентоспроможність поставляючих машин, ми прагнемо підвищувати їх споживчі властивості, покращувати експлуатаційні характеристики. Маючи кваліфікований персонал менеджерської ланки, робітників і службовців, завод співпрацює з замовниками у всіх сферах професійної діяльності.

     Номенклатура продукції постійно розширюється. Конструкторська служба заводу, крім розробки проектів нових машин і обладнання, виконує індивідуальні замовлення з конструкторської доробки обладнання, які відрізняються від серійних. Все, що необхідно зробити замовнику заповнити форму технічного завдання, вказавши необхідні параметри і додаткові характеристики.

     Взаємовигідне співробітництво і надійне ділове партнерство, багаторічний досвід роботи з промисловими підприємствами дозволяють вирішувати потреби наших клієнтів на високому рівні.

     Наявність необхідних ліцензій для здійснення виробничої діяльності та надання науково-технічних послуг в сумі з вищесказаним, дозволяє ПАТ «СМЗ» зайняти гідне місце серед підприємств свого профілю, завойовуючи репутацію солідного і надійного партнера.

     Звертаючись до нас, Ви отримуєте надійне, якісне і довговічне обладнання!

 

Ми підприємство з багатою історією

     Історія ПАТ «Слов'янський машинобудівний завод» починається з 1945 року. Через п'ять років на потужностях підприємства, який носив тоді назву «Мехбаза», було розпочато освоєння виробництва вантажопідйомного обладнання. У зв'язку з цим, дещо пізніше, підприємство було перейменовано в «Слов'янський котельно-механічний завод», а в 1989 році - в «Слов'янський механічний завод».

     Переломним для заводу став 2003 рік. Будучи спеціалізованим і сертифікованим підприємством з виробництва та ремонту вантажопідіймальних машин і механізмів, вантажопідйомністю до 100 тонн, завод успішно освоїв і став неухильно нарощувати виробництво продукції для інших галузей промисловості.

     У 2004-2006 рр. ВАТ «Слов'янський механічний завод» став переможцем обласних етапів конкурсів на звання «Кращий роботодавець року» серед підприємств з кількістю працюючих від 101 до 500 осіб, а також був удостоєний нагороди як «Кращий роботодавець України 2005», «Кращий роботодавець 2006».

     З 1 березня 2011 року ВАТ «Слов'янський механічний завод» перейменовано в ПАТ «Слов'янський машинобудівний завод».

error: Content is protected !!